TEST=TEST NIE Titulok XLSlevy - není sleva

Jak to funguje?

  • Každý den zde najdete nabídky s 40%90% slevou, kterým se cenově nedá konkurovat.
  • Sleva je aktivní, pokud se najde dostatečný počet zájemců (obvykle 10), proto o slevě dejte vědět, co nejvíce lidem ve vašem okolí.
  • Užijte si vaši slevu. Na Váš e-mail Vám zašleme kupón, který můžete uplatnit zpravidla nejméně po dobu 6 měsíců. (u každý slevy individuálně)
  • Přihlašte se k odběru a o nabídkách budete vědět jako první a sleva vám neunikne.


Je nákup bezpečný?


Ano extrémně. Bezpečí dat našich uživatelů patří mezi nejvyšší priority. Platební brány pro platbu kartou jsou provozovány bankou. Společnost XLslevy nemá v žádné případě přístup k údajům o Vaší kartě. Veškerá data přenášená při realizaci platby mezi bankou a Vaším počítačem jsou šifrována protokolem SSL.


Jak koupit kupon?

  1. klikněte na úvodní straně na tlačítko KOUPIT
  2. vyplňte povinný údaj, tzn. e-mailovu adresu, popřípadě se přihlašte jako již registrovaný uživatel (nevyžadujeme od Vás jméno ani adresu, důležitý pro Vás bude identifikační kód, který Vám zašleme po zakoupeni slevy na Váš email, na základě identifikačního kódu si bude moct svůj kupon u provozovatele slevy uplatnit)
  3. zvolte počet slevových kuponů
  4. zvolte způsob platby: online platební kartou, pay pal nebo bankovním převodem
  5. odešlete objednávku
  6. po aktivaci slevy (tedy dosažení minimálního počtu prodaných kupónů) obdržíte potvrzovací email s kuponem, který si můžete vytisknout. (U způsobů platby, u kterých je to technicky možné, bude platba realizována až v případě, že si kupón objedná minimálně stanovený počet zákazníků. Pokud si kupón neobjedná minimálně stanovený počet zákazníků, bude platební transakce zrušena a Vaše peníze zůstanou na Vašem účtu.)


Způsoby platby


Platba kreditní kartou - Peníze z Vašeho účtu strhneme pouze v případě, když bude sleva aktivní. Pokud nenalezneme dostatečný počet zájemců, zůstanou peníze na Vašem účtu.

Převodem na účet – V případě platby bankovním převodem není technicky možné platbu předautorizovat (pozdržet), jako při platbě kartou. V případě, že se nám nepodaří sehnat minimální počet zákazníků, nemusíte se obávat, že o svoje peníze přijdete. Hned po skončení akce Vám je v plné výši vrátíme na číslo bankovního účtu, ze kterého jste nám platbu poslali.


Mohu koupit váš slevový kupón pro někoho jako dárek?


Ano. Na kuponu není uvedena výše slevy, pouze její název a od kdy do kdy jemožné slevu uplatnit; nikoliv cena, za kterou byl kupon zakoupen. Všechny kupony jsou přenosné!


Jsme tady pro Vás


Proto neváhejte, a pokud budete mít jakoukoliv otázku nebo budete chtít probrat aktuální slevu, kontaktujte nás.
Aby Vám neunikla žádná sleva
Vložte svůj e-mail a my Vám o každé akci napíšeme!
Zákaznická linka
773 947 992
Po-Pa 9:00 - 17:00
Platobné karty:  
2011 © PrimaZlavy.sk
TEST=TEST NIE