TEST=TEST NIE Titulok XLSlevy - není sleva
Ochrana osobních údajů
Bezpečí dat našich uživatelů patří mezi nejvyšší priority. Společnost XLslevy.cz proto klade velký důraz na ochranu vašeho soukromí. Z tohoto důvodu jsme se zavázali chránit vaše osobní údaje a postupujeme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Užitím stránek XLslevy.cz vyjadřujete svůj souhlas s postupy získávání a použití informací, popsanými v tomto prohlášení.

Získávání informací
Většinu nabídek na XLslevy.cz můžete navštívit bez nutnosti zadávat jakékoli osobní údaje. U některých nabídek (v případě zájmu o koupi) Vás však můžeme požádat o některá data, abychom mohli poskytnout službu, kterou požadujete. Mezi požadované údaje mohou patřit jméno a příjmení, email nebo telefon. Žádnou z těchto informací nemusíte zadávat, bez nich však nebude možné poskytnout požadovanou službu.

Použití informací
Vaše data budou použity pro poskytnuti služeb, které požadujete. Například při objednání slevy nebo pro elektronické zasílání zajímavých informací.

Závazek chránit osobní údaje
Společnost XLslevy se zavazuje zajistit bezpečnost vašich osobních údajů a jejich neoprávněné shromaždování nebo jiné zneužívání. Samozřejmě plně respektujeme všechna zákonná pravidla, upravující nakládání s těmito daty.
Aby Vám neunikla žádná sleva
Vložte svůj e-mail a my Vám o každé akci napíšeme!
Zákaznická linka
773 947 992
Po-Pa 9:00 - 17:00
Platobné karty:  
2011 © PrimaZlavy.sk
TEST=TEST NIE